RG-EW1200G Pro Dual-Band Gigabit Router
ÚJ
Raktárkészlet: 1 db
802.11ac hullám2
Hat mindenirányú antenna erős Wi-Fi jeleket biztosít
Teljes lefedettség, egyszerű beállítás és zökkenőmentes barangolás
Szülői felügyelet és egészségügyi mód
96 párhuzamos kapcsolat
Könnyű hálózatkezelés kéznél a Reyee Router alkalmazással
Kedvencekhez
Nyomtat
Összehasonlítás
Részletek
Adatok
Részletek
Részletes adatlap:
https://reyee.ruijie.com/en-global/resources/preview/76542
Wi-Fi szabványok  Wi-Fi 5 (802.11ac)
MIMO 2,4 GHz: 2 × 2 5 GHz: 2 × 2
Antennák 6
Interfész 1 x 10/100/1000 Base-T WAN port, 3 x 10/100/1000 Base-T LAN port
Súly 0,55 kg (a csomagokat nem tartalmazza)
Fejlett technológia VPN, IPv6
Max. Wi-Fi sebesség 2,4 GHz: 400 Mbps 5 GHz: 867 Mbps
Ajánlott felhasználók 32
Antenna erősítés 2,4 GHz: 6 dBi 5 GHz: 6 dBi
Tápegység DC 12V/1,5A
Méretek (Sz x Mé x Ma) 220 mm x 140 mm x 36 mm